WZORY – OGRODZENIA I PŁOTY BETONOWE

Ogrodzenie betonowe jest obecnie najtańszym sposobem grodzenia, cieszącym się dużą popularnością oraz zachwycającym swym wyglądem i różnorodnością. Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktów jak najlepszej jakości.
ogrodzenie betonowe zimą
Wzory ogrodzeń poniżej
betonowy płot falisty
Wzory ogrodzeń poniżej
Wzory ogrodzeń poniżej
Learn More
Wzory ogrodzeń poniżej
Learn More
Wzory ogrodzeń poniżej
Learn More
panele ogrodzeniowe z betonu
Wzory ogrodzeń poniżej
ogrodzenie z betonu ozdobne
Wzory ogrodzeń poniżej
Panel ogrodzeniowy betonowy malowany
Wzory ogrodzeń poniżej

 

DLACZEGO MY?

 • - Wszystkie wzory w identycznych cenach ( oprócz wzoru nr "100")
 • - Nie pobieramy zaliczek
 • - Płatność regulowana jest po dostawie
 • - Montaż w niskich cenach
 • - Możliwość darmowego transportu na terenie kraju
 • - Możliwy ręczny rozładunek ogrodzenia z wniesieniem towaru na posesję
 • - Szybko, telefonicznie wycenimy Państwa towar
 • - Zamówienie złożysz telefonicznie bądź drogą e-mail bez wychodzenia z domu

Działamy na terenie całej Polski dając możliwość nabycia solidnego ogrodzenia po najniższej cenie w kraju! 


BETONOWE PŁOTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze ogrodzenia betonowe to towar najwyższej klasy produkowany z betonu wysokiej wytrzymałości. Odznaczają się różnorodnością stylów, form i kształtów. Odpowiednie wykonanie mieszanki betonowej, zagęszczanie, wibrowanie i procesy schnięcia doskonale utwardzają każdy element i mają ogromny wpływ na jego jakość. Kolejnym walorem odróżniającym nasze produkty od innych wyrobów, jest zastosowanie gęstych zbrojeń. Płyty ażurowe i ozdobne mają szkielet zbrojeniowy na całej powierzchni swojego kształtu (wzoru). Słupki wzmocnione wytrzymują duże obciążenia. W płytach zastosowanie mają kraty zbrojeniowe. Wszystko to sprawia, że betonowe ogrodzenia firmy OGBET są bardziej wytrzymałe i odporne na pękanie.

Płoty betonowe wykorzystywane są zazwyczaj do odnawiania starych ogrodzeń, niewielkich działek czy ogródków. Są również elementami większych inwestycji takich jak duże ogrody czy posesje, tereny leśne, działki rekreacyjne bądź powierzchnie przemysłowe. Doceniamy każdą z Państwa inwestycji i dążymy by przy współpracy z naszym przedsiębiorstwem, należała do udanych. Nasze ogrodzenia sprawią, że dom i ogród nabiorą wyjątkowego wyglądu.

Zajmiemy się kompleksowo Państwa zleceniem. Oferujemy usługi transportu oraz montaż ogrodzenia.

Dlaczego ogrodzenia betonowe?

 • niskie koszta zakupu i montażu
 • duża stabilność i wytrzymałość
 • dostosowanie wzoru ogrodzeń do potrzeb przejrzystości bądź zachowania prywatności swojej posesji
 • brak konieczności późniejszej eksploatacji
 • możliwość wykonania dowolnej wysokości płotu

Większość dostępnych materiałów na rynku cechuje słabe, oszczędne wykonanie. Chcąc odróżnić naszą firmę i nasze towary oraz sprostać Państwa potrzebom, dokładamy największych starań by oferowane przez nas ogrodzenia służyły dziesiątki lat i przyczyniły się do udanych przedsięwzięć klientów.

To co wyróżnia nasze ogrodzenia spośród innych:

 • szersze i grubsze słupki
 • dłuższe słupki, dzięki temu zagłębiamy i betonujemy je głębiej niż standardowo
 • solidne, wzmocnione wykonanie z gęstym zbrojeniem
 • większa masywność płyt ( nasze ogrodzenia ważą do 10% więcej niż standardowe )
 • najniższa nasiąkliwość betonu
 • zwiększona odporność na uszkodzenia i dłuższa trwałość
 • rewelacyjna cena za produkt najwyższej klasy

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie.
Życzymy udanych inwestycji budowlanych!

WZORY OGRODZEŃ OGBET

Wszystkie ogrodzenia występują w kolorze (jasny szary, kolor i odcienie betonu).  Ogrodzenia można barwić tylko przez malowanie po wykonanym montażu. Różnorodność odcieni na poniższych ilustracjach wynika z tworzenia szaty graficznej niniejszej strony.

 

NOWY WZÓR "100"

Nowy wzór "100" to doskonała prezentacja  i zarazem świetna możliwość stworzenia ogrodzenia na wzór bloczka łupanego. Takie ogrodzenie perfekcyjnie oddaje naturalny wygląd. Po dodatkowym malowaniu tworzy wyjątkową kompozycje nowoczesnego stylu ogrodzeń. Kilkakrotnie niższa cena ogrodzenia , w stosunku do ogrodzeń z bloczka łupanego oraz rewelacyjny wygląd tworzą atrakcją ofertę. Istnieje możliwość zastosowania słupków ozdobnych, daszków na płyty i słupki. Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowym wzorze ogrodzenia, który dla Państwa ogrodu czy frontu posesji stworzy wyjątkową atmosferę to nowy wzór " 100 "  nadaje się do tego najlepiej. Wzór nr " 100" występuje w wersji standardowej z gładkimi słupkami. Do wzoru można dodać słupki ozdobne, daszki poziome na płyty oraz daszki na słupki. 

WZÓR 100 NA ZYWO22222

4455

a.wzór 6.2AA.WZÓR 5.8BAA.WZOR 5.8a.WZÓR 5.5a.WZÓR 1.211

 ogrodzenie na przemian

Wszystkie wzory występują w wysokościach od 1m do 3m wysokości.
Wszystkie wzory ogrodzeń występują w standardzie z gładkim słupkiem, bez daszków. Słupki ozdobne oraz daszki na słupki i płyty są dodatkowo płatną wersją płotu. Daszki dopasowane są tylko do słupków ozdobnych. Daszek na płytę można założyć do każdego wzoru płyty. Ogrodzenia oferowane są w kolorze naturalnym. Dodatkowo ogrodzenia można malować w dowolnym odcieniu. 
W zależności od wysokości zmienia się cena przęsła. W zależności od ilości zamawianego towaru stosujemy korzystne upusty. Przy kontakcie z biurem ustalimy dla Państwa dogodną cenę. Ogrodzenia jak i dodatkową usługę montażu należy opodatkować stawką 23%VAT. Ogrodzenia betonowe w odróżnieniu od innych ogrodzeń nie wymagają pielęgnacji,konserwacji czy innych zabiegów mających za cel utrzymanie płotu w dobrym stanie. Po zmontowaniu wytrzymują wiele lat.

CENNIK WSZYSTKICH WZORÓW

Ceny uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem. Zachęcamy do kontaktu, gdzie uzyskają Państwo szybką wycenę od naszego konsultanta.

Ponieważ każde Państwa zamówienie jest inne i obsługujemy cały kraj to prosimy zapytać naszego konsultanta o wycenę, którą szybko przygotujemy specjalnie dla Państwa wraz z transportem oraz możliwością rozładunku ogrodzenia czy montażem.

(W sprawie wycen i złożenia zamówienia  najszybszy będzie kontakt telefoniczny pod nr. tel. 513 800 602 lecz można również skontaktować się drogą e-mail.) 

 • Przęsło wysokość 125-130cm - 99zł
 • Przęsło wysokość 150-160cm - 119zł   -najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 175-180cm - 135zł   -najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 200-205cm - 145zł   -najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 225-230cm - 165zł
 • Przęsło wysokość 250-255cm - 179zł
 • Przęsło wysokość 300-305cm - 230zł
 • Przęsło z wysięgnikiem na drut kolczasty (około 225 ) - 169 zł  ( możliwa każda wysokość do ustalenia )

 *CENNIK - ( wszystkie wzory są w tej samej cenie - oprócz wzoru nr "100", który składa się z innego rodzaju płyt betonowych). Przęsło to kompletne ogrodzenie składające się ze słupka oraz płyt ( ok. 2.05 mb kompletnego ogrodzenia). 

NOWOŚĆ - OGRODZENIA DWUSTRONNE

Aby jeszcze lepiej dopasować asortyment do Państwa oczekiwań, wprowadziliśmy do produkcji nowość w postaci ogrodzeń dwustronnych, co oznacza, że posiadają taki sam wzór zarówno z przodu, jak i z tyłu. Takie ogrodzenie wygląda naturalnie i doskonale wkomponowuje się w każdy ogród czyniąc go jedynym w swoim rodzaju.

Nasza firma jako nieliczna wykonuje ogrodzenia dwustronne, gdzie takie ogrodzenie jest też dwa razy grubsze od standardowego ogrodzenia jednostronnego. Ogrodzenie dwustronne ma około 8 cm grubości. 

Dlaczego ogrodzenie dwustronne musi być podwójnej grubości?

Zdobyte doświadczenie przekonało nas iż jedynie ogrodzenie o podwójnej grubości płyt ( około 8cm ) sprawia iż płot dwustronny jest wystarczająco wytrzymały, spełnia swoje zadanie a na dodatek jest dwa razy masywniejszy niż  standardowe ogrodzenie.  Tylko takie ogrodzenie dwustronne Państwu doradzamy i tylko to rozwiązanie oferujemy jeżeli chodzi o ogrodzenia, które zawierają wzór z dwóch stron.

wariant 1 dwustronneDWUSTRONNE WARIANT 2

11

WARIANT TRZECI Z DASZKIEM I KULKĄ!1wd!2dw.

OGRODZENIA MALOWANE

3

5

Każde z ogrodzeń może być ubarwione na dowolny kolor przez malowanie ręczne bądź mechaniczne. Tylko barwienie przez malowanie gwarantuje żywą i najlepszą barwę kolorów. Malowanie nie osłabia mieszanki betonowej jak barwienie jej przy dodawaniu pigmentów w czasie produkcji. Malowanie gotowego elementu dodatkowo zmniejsza nasiąkliwość betonu, powodując iż element staje się bardziej wytrzymały.  Aby uzyskać trwały oraz naturalnie wyglądający kolor drewna ogrodzenie malowane jest kilkoma warstwami specjalnie dobranych i przygotowanych farb. Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem ogrodzeń metodami opracowanymi i wykorzystywanymi wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie.

Powyższa fotografia przedstawia płytę ze wzoru 6.1 , 6,2 , 6.3 w kolorze malowanego drewna. Kolor "drewna" można dostosować do swoich upodobań. Poniżej udostępniono paletę przykładowych kolorów.

 5d3c6d534a62b02776a05ac011a5

22

 

* ceny podawane są cenami netto.