Ogrodzenia Betonowe i Płoty – Wzory

Ogrodzenie betonowe jest obecnie najtańszym sposobem grodzenia, cieszącym się dużą popularnością oraz zachwycającym swym wyglądem i różnorodnością. Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktów jak najlepszej jakości. Oferujemy ogrodzenia betonowe jedno i dwustronne w różnych wzorach i kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień na nasze ogrodzenia betonowe!

Zobacz dostępne wzory!

Płot betonowy
ogrodzenie betonowe zimą
Wzory ogrodzeń poniżej
betonowy płot falisty
Wzory ogrodzeń poniżej
Wzory ogrodzeń poniżej
Wzory ogrodzeń poniżej
Wzory ogrodzeń poniżej
panele ogrodzeniowe z betonu
Wzory ogrodzeń poniżej
ogrodzenie z betonu ozdobne
Wzory ogrodzeń poniżej
Panel ogrodzeniowy betonowy malowany
Wzory ogrodzeń poniżej

 

DLACZEGO MY?

 • Możliwość zamówienia ogrodzenia, po obecnej niższej cenie, z realizacją na wiosnę 2022 r.
 • Wszystkie wzory w identycznych cenach (oprócz wzorów z kolekcji ekskluzywnej)
 • Płatność regulowana jest po dostawie
 • Montaż w niskich cenach
 • Możliwość darmowego transportu na terenie kraju
 • Możliwy ręczny rozładunek ogrodzenia z wniesieniem towaru na posesję
 • Szybko, telefonicznie wycenimy Państwa towar
 • Zamówienie złożysz telefonicznie bądź drogą e-mail bez wychodzenia z domu

Działamy na terenie całej Polski, dając możliwość nabycia solidnego ogrodzenia po najniższej cenie w kraju!

Zobacz obsługiwany obszarUkryj obsługiwany obszar

Lista województw, na których terenie oferujemy nasze ogrodzenia betonowe z montażem: woj. dolnośląskie (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra), woj. kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław), woj. lubelskie (Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska), woj. lubuskie (Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski), woj. łódzkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki), woj. małopolskie (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim), woj. mazowieckie (Warszawa, Radom, Płock, Siedlce), woj. opolskie (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa), woj. podkarpackie (Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec), woj. podlaskie (Białystok, Suwałki, Łomża), woj. pomorskie (Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew), woj. śląskie (Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice), woj. świętokrzyskie (Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice), woj. warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Elbląg, Ełk), woj. wielkopolskie (Poznań, Kalisz, Leszno), woj. zachodniopomorskie (Szczecin, Koszalin, Stargard)

BETONOWE PŁOTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasze ogrodzenia betonowe to towar najwyższej klasy produkowany z betonu wysokiej wytrzymałości. Odznaczają się różnorodnością stylów, form i kształtów. Odpowiednie wykonanie mieszanki betonowej, zagęszczanie, wibrowanie i procesy schnięcia doskonale utwardzają każdy element i mają ogromny wpływ na jego jakość. Kolejnym walorem odróżniającym nasze produkty od innych wyrobów, jest zastosowanie gęstych zbrojeń. Płyty ażurowe i ozdobne mają szkielet zbrojeniowy na całej powierzchni swojego kształtu (wzoru). Słupki wzmocnione wytrzymują duże obciążenia. W płytach zastosowanie mają kraty zbrojeniowe. Wszystko to sprawia, że betonowe ogrodzenia oferowane w firmie OGBET są bardziej wytrzymałe i odporne na pękanie.

Płoty betonowe wykorzystywane są obecnie do tworzenia intymnych przestrzeni wokół swojej posesji z zamierzeniem nadania jej eleganckiego wyglądu. Również do odnawiania starych ogrodzeń, niewielkich działek czy ogródków. Są również elementami większych inwestycji takich jak duże ogrody czy posesje, tereny leśne, działki rekreacyjne bądź powierzchnie przemysłowe. Doceniamy każdą z Państwa inwestycji i dążymy by przy współpracy z naszym przedsiębiorstwem, należała do udanych. Nasze ogrodzenia sprawią, że dom i ogród nabiorą wyjątkowego wyglądu.

Zajmiemy się kompleksowo Państwa zleceniem. Oferujemy usługi transportu oraz montaż ogrodzenia betonowego.

Nasza firma oferuje wyroby betonowe najwyższej jakości: ogrodzenia betonowe, podmurówki, słupki, mury oporowe i wiele innych. Nasza oferta zawiera także ogrodzenia betonowo-drewniane czy panelowe.

Zadzwoń do nas!

Dlaczego ogrodzenia betonowe?

 • niski koszt zakupu
 • tani montaż ogrodzenia
 • duża stabilność i wytrzymałość
 • dostosowanie wzoru ogrodzeń do potrzeb przejrzystości bądź zachowania prywatności swojej posesji
 • brak konieczności późniejszej eksploatacji
 • możliwość wykonania dowolnej wysokości płotu

Większość dostępnych materiałów na rynku cechuje słabe, oszczędne wykonanie. Chcąc odróżnić naszą firmę i nasze towary oraz sprostać Państwa potrzebom, dokładamy największych starań, by oferowane przez nas ogrodzenia betonowe służyły dziesiątki lat i przyczyniły się do udanych przedsięwzięć klientów. Zachęcamy do zamówienia naszych ogrodzeń betonowych!

To co wyróżnia nasze ogrodzenia spośród innych:

 • szersze i grubsze słupki
 • dłuższe słupki, dzięki temu zagłębiamy i betonujemy je głębiej niż standardowo
 • solidne, wzmocnione wykonanie z gęstym zbrojeniem
 • większa masywność płyt (nasze ogrodzenia ważą do 10% więcej niż standardowe)
 • najniższa nasiąkliwość betonu
 • zwiększona odporność na uszkodzenia i dłuższa trwałość
 • rewelacyjna cena za produkt najwyższej klasy

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie.

Życzymy udanych inwestycji budowlanych!

Skontaktuj się z nami!

ul. Laski 205
41-300 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

+48 513 800 602

+48 32 262 22 62

ogbet-chmiel@tlen.pl

Formularz kontaktowy

WZORY OGRODZEŃ OGBET

Wszystkie ogrodzenia występują w kolorze (jasny szary, kolor i odcienie betonu). Ogrodzenia można barwić tylko przez malowanie po wykonanym montażu. Na przestrzeni lat mogą pojawiać się niewielkie różnice w wyglądzie oraz wymiarach wzorów nowych prefabrykatów co prosimy uwzględnić przy ponownym domawianiu ogrodzenia. Wynika to z wymiany zużytych form na nowe. Prefabrykaty maja porowatą, nierównomierną powierzchnie oraz wszelkie inne cechy standardowo występujące przy produkcji czy transporcie ogrodzeń betonowych. Różnorodność odcieni czy różnic na poniższych ilustracjach wynika z tworzenia szaty graficznej niniejszej strony w celu przedstawienia wstępnej wizualizacji wzoru ogrodzenia.

NOWY WZÓR "100"

Wzór "100" to nazwa wzoru stworzona w naszym przedsiębiorstwie. Nowy wzór "100" to doskonała prezentacja i zarazem świetna możliwość stworzenia ogrodzenia na wzór bloczka łupanego. Takie ogrodzenie perfekcyjnie oddaje naturalny wygląd. Po dodatkowym malowaniu tworzy wyjątkową kompozycję nowoczesnego stylu ogrodzeń. Kilkakrotnie niższa cena ogrodzenia, w stosunku do ogrodzeń z bloczka łupanego oraz rewelacyjny wygląd tworzą atrakcją ofertę. Istnieje możliwość zastosowania słupków ozdobnych, daszków na płyty i słupki. Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowym wzorze ogrodzenia, który dla Państwa ogrodu czy frontu posesji stworzy wyjątkową atmosferę to nowy wzór "100" nadaje się do tego najlepiej. Wzór nr "100" występuje w wersji standardowej z gładkimi słupkami. Do wzoru można dodać słupki ozdobne, daszki poziome na płyty oraz daszki na słupki. Niebawem przedstawiona zostanie druga wersja tego ogrodzenia, która zaprojektowana została przez zespół naszego przedsiębiorstwa.

("Bloczek Łupany OGBET Kolekcja Ekskluzywna" nr 100 - wersja ze słupkiem ozdobnym i daszkami na płytę i słupek.)

Nazwa nowego wzoru "100 Bloczek Łupany" jest nazwą nowego, oryginalnego produktu dostępnego wyłącznie w przedsiębiorstwie OGBET i chroniona jest znakiem towarowym marki OGBET.  Ogrodzenia w tym wzorze są o wysokości 100cm, 150cm, 200cm, 250cm , 300cm)

Wszystkie wzory występują w wysokościach od 1m do 3m wysokości.

Wszystkie wzory ogrodzeń występują w standardzie z gładkim słupkiem, bez daszków. Słupki ozdobne oraz daszki na słupki i płyty są dodatkowo płatną wersją płotu. Daszki dopasowane są tylko do słupków ozdobnych. Daszek na płytę można założyć do każdego wzoru płyty. Ogrodzenia oferowane są w kolorze naturalnym. Dodatkowo ogrodzenia można malować w dowolnym odcieniu. W zależności od wysokości zmienia się cena przęsła. W zależności od ilości zamawianego towaru stosujemy korzystne upusty. Przy kontakcie z biurem ustalimy dla Państwa dogodną cenę. Ogrodzenia jak i dodatkową usługę montażu należy opodatkować stawką 23% VAT. Ogrodzenia betonowe w odróżnieniu od innych ogrodzeń nie wymagają pielęgnacji, konserwacji czy innych zabiegów mających za cel utrzymanie płotu w dobrym stanie. Po zmontowaniu wytrzymują wiele lat.

Ogrodzenia betonowe - Cena

Ponieważ każde Państwa zamówienie jest inne i obsługujemy cały kraj, to prosimy zapytać naszego konsultanta o wycenę, którą szybko przygotujemy specjalnie dla Państwa wraz z transportem oraz możliwością rozładunku ogrodzenia czy montażem.

SZYBKA WYCENA TELEFONICZNA: +48 513 800 602
WYCENA E-MAIL: ogbet-chmiel@tlen.pl lub formularz kontaktowy w zakładce Kontakt

(w sprawie wycen i złożenia zamówienia najszybszy będzie kontakt telefoniczny pod nr tel. 513 800 602 lecz można również skontaktować się drogą e-mail. Zapraszamy również do odwiedzin siedziby naszego centrum)

Dostępne wzory ogrodzeń betonowych


Zamów teraz!

WZORY WYSTĘPUJĄ W PONIŻSZYCH WYSOKOŚCIACH

 • Przęsło wysokość 125-130cm
 • Przęsło wysokość 150-160cm - najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 175-180cm - najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 200-205cm - najpopularniejsza wysokość
 • Przęsło wysokość 225-230cm
 • Przęsło wysokość 250-255cm
 • Przęsło wysokość 300-305cm
 • Przęsło z wysięgnikiem na drut kolczasty wysokość 150-300cm

Przęsło to kompletne ogrodzenie składające się ze słupka oraz płyt (ok. 2.05 mb kompletnego ogrodzenia). Wybierając ogrodzenie prosimy by dobrze dokonać wyboru wysokości ogrodzenia do swoich potrzeb. Ogrodzenie zawsze jest jednostronne. Wyjątkowo można zamówić również ogrodzenie dwustronne.

Aby odróżnić ogrodzenie dwustronne od jednostronnego każdy klient powinien przed złożeniem zamówienia na żywo dokonać oględzin wzorów i porównać różnice występujące miedzy nimi w wyglądzie tylnej powierzchni, prześwitach miedzy płytami, różnicach we wzorach, sposobie montażu i dostosować je do swoich funkcji. W oddziale przedsiębiorstwa umożliwiamy obejrzenie na żywo, przed złożeniem zamówienia, każdego wzoru na naszej wystawie. To jeszcze lepiej pomoże Państwu wybrać wzór i wysokość odpowiednią dla swoich potrzeb.

Nowość — Ogrodzenie betonowe dwustronne

Aby jeszcze lepiej dopasować asortyment do Państwa oczekiwań, wprowadziliśmy do oferty nowość w postaci ogrodzeń dwustronnych, co oznacza, że posiadają taki sam wzór zarówno z przodu, jak i z tyłu. Takie ogrodzenie wygląda naturalnie i doskonale wkomponowuje się w każdy ogród, czyniąc go jedynym w swoim rodzaju. Nasza firma jako nieliczna wykonuje ogrodzenia dwustronne, gdzie takie ogrodzenie jest też dwa razy grubsze od standardowego ogrodzenia jednostronnego. Ogrodzenie dwustronne ma około 8 cm grubości.

Dlaczego ogrodzenia betonowe dwustronne muszą być podwójnej grubości?

Zdobyte doświadczenie przekonało nas iż jedynie ogrodzenie o podwójnej grubości płyt (około 8cm) sprawia iż płot dwustronny jest wystarczająco wytrzymały, spełnia swoje zadanie, a na dodatek jest dwa razy masywniejszy niż standardowe ogrodzenie. Tylko takie ogrodzenie dwustronne Państwu doradzamy i tylko to rozwiązanie oferujemy jeżeli chodzi o ogrodzenia betonowe, które zawierają wzór z dwóch stron.

Ogrodzenia malowane

betonowe ogrodzenie malowane

betonowy płot w kolorze drewna

Każde z ogrodzeń betonowych może być ubarwione na dowolny kolor przez malowanie ręczne bądź mechaniczne. Tylko barwienie przez malowanie gwarantuje żywą i najlepszą barwę kolorów. Malowanie nie osłabia mieszanki betonowej jak barwienie jej przy dodawaniu pigmentów w czasie produkcji. Malowanie gotowego elementu dodatkowo zmniejsza nasiąkliwość betonu, powodując iż element staje się bardziej wytrzymały. Aby uzyskać trwały oraz naturalnie wyglądający kolor drewna ogrodzenie malowane jest kilkoma warstwami specjalnie dobranych i przygotowanych farb. Zajmujemy się profesjonalnym malowaniem ogrodzeń metodami opracowanymi i wykorzystywanymi wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie.

Powyższa fotografia przedstawia płytę ze wzoru 6.1 , 6,2 , 6.3 w kolorze malowanego drewna. Kolor "drewna" można dostosować do swoich upodobań. Poniżej udostępniono paletę przykładowych kolorów.

5d3c6d534a62b02776a05ac011a5

22

Zobacz więcej przykładówUkryj

* ceny podawane są cenami netto.

* możliwość zamówienia bez zaliczki obowiązują tylko klientów z realizacją na terenie Polski. Wszystkie zamówienia zagraniczne realizowane są po przedpłacie. Ogrodzenia dostarczone do klienta i pozostawione na jego posesji są pozostawione pod odpowiedzialność i bezpieczeństwo kupującego.

* ogrodzenia zawsze miedzy łączeniami płyt zawierają szczelinę. Szczeliny są niewielkie i uzależnione od wzoru ogrodzenia czy partii towaru. Szczeliny dla większości klientów są nieznaczne lecz występują zawsze. Jest to cecha ogrodzeń betonowych. Tworzy ja ułożenie jednej płyty na drugą. Jeżeli klient wymaga braku przejrzystość i jest to jego priorytet nawet tak w szczegółowym stopniu prześwitu to może zamówić odpłatnie dodatkowo spoinowanie ogrodzenia co powinno zostać ujęte w zamówieniu a wcześniej zawsze zapoznać się w wyglądem szczelin na żywo.