BRAMY I FURTKI

W ofercie posiadamy bramy przesuwne oraz skrzydłowe wraz z furtkami.

bramy01_576x338_292d37d4f110e8237c76c8d60fe0007aKażda brama jest wykonywana na indywidualne zamówienie, a każdy klient ma pewność, że będzie idealnie dopasowana do ogrodzenia i jego posesji. Bramy i furtki wykonujemy z polskiej, najwyższej jakości stali o szerokich ściankach, dzięki czemu są one masywne i gwarantują niezawodność na wiele lat. Wszystkie bramy są wykonywane ręcznie przez doświadczonych współczesnych kowali i spawaczy. Są one wyrobem najwyższej jakości i nie mogą być porównywane do produktów w marketach budowlanych. Jest możliwość zamówienia ocynkowanych bram oraz malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL.

Zależnie od Państwa życzenia oraz rodzaju ogrodzenia bramy przesuwne posiadać mogą napęd ręczny bądź elektromechaniczny. Zaletą posiadaną przez bramy przesuwne jest estetyka wykonania, wygoda w użytkowaniu oraz niewątpliwa elegancja takiego rozwiązania. Bramy przesuwne podwyższają standard ogrodzonej nieruchomości nie tylko wizualnie, lecz i w rzeczywistej ocenie. Konstrukcja takiej innowacyjnej bramy polega na tym, iż brama nie posiada żadnych urządzeń prowadzących w świetle wjazdu. Brama przesuwna samonośna, montowana jest na rolkach prowadzących. Do każdego rodzaju bramy samonośnej i skrzydłowej istnieje możliwość dołożenia automatyki.

Wykonujemy również wykończone bramy z wypełnieniem ze sztachet drewnianych, które idealnie harmonizować się będą z Państwa otoczeniem. Wypełnienia stosujemy również do bram skrzydłowych i furtek.

PONIŻEJ PRZYKŁADY WYKONYWANYCH BRAM.

Produkujemy bramy o każdych wymiarach na życzenie klienta.