Podmurówki Betonowe

Podmurówki pod ogrodzenia panelowe i siatkowe

Oferujemy podmurówki betonowe do montowania ogrodzeń z różnych rodzajów siatek bądź paneli wraz z łącznikami. Doskonały sposób na szybki montaż. System prefabrykowanych podmurówek obniża koszty wykonania ogrodzenia i usuwa wiele utrudnień związanych z wykonaniem podmurówki w terenie. Nie zachodzi bowiem konieczność, jak w sposobie tradycyjnym, wykonania deskowań, zbrojenia i dostarczenia lub przygotowania masy betonowej. Dzięki pominięciu tych prac jest to system bardziej ekonomiczny i wytrzymały. Trwała konstrukcja dzięki swej efektywności podnosi walory wizualne, dzięki czemu ogrodzenie z paneli bądź siatki jest bardziej estetyczne. Podmurówka betonowa sprawia, że konstrukcja jest stabilniejsza i przedłuża swoją żywotność o wiele lat.
Sprawdź naszą ofertę!

Podmurówki betonowe stosowane są zamiast standardowych fundamentów. Podmurówka betonowa jest doskonałym sposobem, aby stworzyć estetyczne ogrodzenie w atrakcyjnej cenie. Te proste rozwiązanie pozwala w atrakcyjnej cenie cieszyć się estetycznym ogrodzeniem przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz podmurówki, łączniki betonowe i słupki, które pozwolą na stworzenie solidnego ogrodzenia na dowolnym podłożu. Oferowana przez nas podmurówka jest dostosowana do wymiarów paneli ogrodzeniowych, które produkuje nasza firma.

Podmurówka pod ogrodzenie

Dzięki gotowym podmurówkom i łącznikom betonowym szybko i tanio można stworzyć estetyczne i trwałe ogrodzenie panelowe lub siatkowe. Nasza podmurówka, łączniki betonowe i słupki tworzą solidną i trwałą konstrukcję, która ma szerokie zastosowanie. Płot może mieć różną wysokość i może być zastosowany do wyznaczenia granicy działki, ogrodzenia domu, placu budowy, przedsiębiorstwa lub innego terenu. Jest to świetna alternatywa do droższych metalowych ogrodzeń. Nasze produkty wyróżnia m.in. niska cena, trwałość i łatwość montażu.

Jakie są parametry podmurówek OGBET?

Elementy są produkowane z betonu B-25 i zbrojone drutem Ø 6-8. Posiadamy różne wysokości i długości elementów, by dostosować je do Państwa potrzeb. Podmurówki betonowe, w razie konieczności, można skracać na dowolny wymiar, docinając je tarczą diamentową lub zwykłą tarczą do betonu. Łączniki są dostosowane do słupków o przekroju kołowym jak i prostokątnym.

Nasze rozwiązania składania elementów, które Państwu oferujemy, pozwalają na czysty i bezpieczny montaż ogrodzenia, bez ryzyka zabrudzenia lub uszkodzenia pozostałych części ogrodzenia.

Podmurówki betonowe mogą być gładkie bądź mieć fakturę piaskowca lub cegiełki.

Podmurówka betonowa - wymiary dostępnych produktów

Nasza bogata oferta zawiera podmurówki do ogrodzeń siatkowych i panelowych w różnych wymiarach.

Jakie wymiary podmurówek są dostępne?

  • 250 cm / 20 cm
  • 250 cm / 25 cm
  • 250 cm / 30 cm
  • 200cm / 25 cm
  • 200cm / 50 cm

Zamów teraz!

Montaż podmurówki z ogrodzeniem panelowym lub siatkowym

Poza przygotowaniem podmurówek betonowych wykonujemy również mury oporowe pod skarpy, nasypy czy ziemię przy podnoszeniu terenu.

Skontaktuj się z nami!

ul. Laski 205
41-300 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

+48 513 800 602

+48 32 262 22 62

ogbet-chmiel@tlen.pl

Formularz kontaktowy


Czy wybór podmurówki betonowej to dobry pomysł?

Wykonując ogrodzenie do wyboru mamy kilka sposobów jego wykonania. Możemy zdecydować się m.in. na wylewkę betonową pod ogrodzenie lub wybrać prefabrykowaną podmurówkę betonową. Pierwsze rozwiązanie cechuje wysoki koszt, dłuższy czas wykonania i wyższy poziom skomplikowania niż w przypadku zastosowania ogrodzeniowych desek betonowych.

Przede wszystkim do wykonania wylewki betonowej konieczny jest szalunek, do którego wlewany jest beton. Następnie należy wykonać zbrojenie z prętów, a później w odpowiednich miejscach rozmieścić słupki ogrodzeniowe. Do stworzenia wylewki betonowej konieczne jest zadbanie o odpowiednie warunki pracy, wcześniejsze przygotowania i poświęcenie większej ilości czasu.

W przeciwieństwie do wylewki prefabrykowana podmurówka to niezwykle proste rozwiązanie, które charakteryzuje się niską ceną i szybkim montażem. Łączenie elementów odbywa się za pomocą łączników produkowanych przez naszą firmę, które pozwalają połączyć podmurówkę, słupek i siatkę bądź przęsło ogrodzeniowe w całość.

Ogrodzenie wykonane z gotowych elementów produkowanych przez OGBET to idealnie, uniwersalne rozwiązanie, które można stosować w ogrodzie, na placu budowy, w firmie i wielu innych miejscach!