PODMURÓWKI BETONOWE

Podmurówki pod ogrodzenia panelowe i siatkowe

Oferujemy podmurówki betonowe do montowania ogrodzeń z różnych rodzajów siatek bądź paneli wraz z łącznikami. Doskonały sposób na szybki montaż. System prefabrykowanych podmurówek obniża koszty wykonania ogrodzenia i usuwa wiele utrudnień związanych z wykonaniem podmurówki w terenie. Nie zachodzi bowiem konieczność, jak w sposobie tradycyjnym, wykonania deskowań, zbrojenia i dostarczenia lub przygotowania masy betonowej. Dzięki pominięciu tych prac jest to system bardziej ekonomiczny i wytrzymały. Trwała konstrukcja dzięki swej efektywności podnosi walory wizualne, dzięki czemu ogrodzenie z paneli bądź siatki jest bardziej estetyczne. Podmurówka betonowa sprawia, że konstrukcja jest stabilniejsza i przedłuża swoją żywotność o wiele lat.

Elementy są produkowane z betonu B-25 i zbrojone drutem Ø 6-8. Posiadamy różne wysokości i długości elementów by dostosować je do Państwa potrzeb. Podmurówki betonowe, w razie konieczności, można skracać na dowolny wymiar, docinając je tarczą diamentową lub zwykłą tarczą do betonu. Łączniki są dostosowane do słupków o przekroju kołowym jak i prostokątnym.

Nasze rozwiązania składania elementów, które Państwu oferujemy, pozwalają na czysty i bezpieczny montaż ogrodzenia, bez ryzyka zabrudzenia lub uszkodzenia pozostałych części ogrodzenia.

Podmurówki betonowe mogą być gładkie bądź mieć fakturę piaskowca lub cegiełki.

Podmurówka betonowa - wymiary dostępnych w firmie OGBET produktów

Montaż podmurówki z ogrodzeniem panelowym lub siatkowym

WYMIARY:
250 cm / 20 cm
250 cm / 25 cm
250 cm / 30 cm

200cm / 25 cm
200cm / 50 cm

Poza przygotowaniem podmurówek betonowych, wykonujemy również mury oporowe pod skarpy, nasypy czy ziemię przy podnoszeniu terenu.