Ogrodzenia betonowo-drewniane

OGRODZENIA DREWNIANO BETONOWE - Nowa kolekcja "Ogbet Concrete Wood Products"

Przedstawiamy nową kolekcję ogrodzeń drewniano betonowych "Ogbet Concrete Wood Products". Ogrodzenia betonowo-drewniane z nowej kolekcji są projektowane i finalnie produkowane wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z działem obsługi klienta, który przygotuje szybką kalkulację kosztu ogrodzenia.

Zamów wymarzone ogrodzenie!

Ogbet Concrete Wood Products

Dlaczego warto wybrać nasze ogrodzenie drewniano-betonowe?

 • panele w ogrodzeniach są dwustronne, dzięki czemu można stosować je również między sąsiadami i obie strony będą posiadać część dekoracyjną,
 • do produkcji części drewnianej wykorzystywane jest wyłącznie drewno z modrzewia,
 • część betonowa ogrodzeń stanowi unikatową strukturę bloczka łupanego,
 • drewno w kolorze "Winchester" malowane jest dwukrotnie i tylko ręcznie,
 • beton w kolorze grafit (kolor nakładany jest warstwowo),
 • w komplecie możliwość zamawiania bram i furtek,
 • w ofercie możliwość regulacji szczelin (przejrzystości ogrodzenia) między drewnem.

Nowa kolekcja ogrodzeń drewniano betonowych "Ogbet Concrete Wood Products". Ogrodzenia betonowo-drewniane z nowej kolekcji są projektowane i finalnie produkowane wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie.

 • panele w ogrodzeniach są dwustronne, dzięki czemu można stosować je również między sąsiadami i obie strony będą posiadać część dekoracyjną,
 • do produkcji części drewnianej wykorzystywane jest wyłącznie drewno z modrzewia,
 • część betonowa ogrodzeń stanowi unikatową strukturę bloczka łupanego,
 • drewno w kolorze "Winchester" malowane jest dwukrotnie i tylko ręcznie,
 • beton w kolorze grafit (kolor nakładany jest warstwowo),
 • w komplecie możliwość zamawiania bram i furtek,
 • w ofercie możliwość regulacji szczelin (przejrzystości ogrodzenia) między drewnem.

płoty drewniane Ogbet

Ogrodzenia z nowej kolekcji ogrodzeń drewniano betonowych "Ogbet Concrete Wood Products" są dwustronne. Ich dolne masywne płyty oraz piękne wyglądające słupy posiadają wzór ze wszystkich stron ogrodzenia. Wzór bloczka łupanego podkreśla elegancką duszę kolekcji, nawiązując do najmodniejszych ostatnio ogrodzeń wykonywanych z bloczka łupanego.

Modrzew to drzewo najwyższej jakości i najlepiej nadające się do produkcji elementów na ogrodzenia drewniane. Dlatego nasze przedsiębiorstwo produkuje wyłącznie przęsła / ogrodzenia z drewna modrzewiowego. Zanim powstanie gotowe przęsło ogrodzeniowe drewno jest obrabiane, malowane a na końcu skręcane. Wszystkie te prace wykonujemy ręcznie pod zamówienie dla danego klienta. Dzięki temu ogrodzenie drewniane ma niespotykany wygląd i każde jest niepowtarzalne. Dlatego produkty z modrzewia dostępne w naszej ofercie spełniają wymagania ceniących sobie oryginalność.

Ogrodzenia drewniane z elementami betonowymi projektujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb Klienta.

Korzystając z naszych usług i zamawiając u nas ogrodzenia betonowo-drewniane możesz wybrać:

 • kolor drewna 
 • kolor elementów betonowych
 • wysokość ogrodzenia dopasowana pod Twój ogród (wysokość dolnej podmurówki i części drewnianej) 
 • przejrzystość ogrodzenia (odległość między elementami drewnianymi)

Skontaktuj się z nami!

Ogrodzenia panelowe OGBET

ul. Laski 205
41-300 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie

+48 513 800 602

+48 32 262 22 62

ogbet-chmiel@tlen.pl

Formularz kontaktowy


Płoty drewniane

ogrodzenia drewniane z betonowym murkiem i słupkami

Przedstawione na zdjęciach ogrodzenie drewniano-betonowe z nowej kolekcji " Ogbet Concrete Wood Products " ma wysokość około 200cm. Składa się dolnego murku ozdobnego o wysokości 75cm. Część drewniana ma 125cm wysokości. Na zdjęciach ogrodzenie ma przęsła szerokości zarówno 200cm jak i 120cm. Szerokość przęseł standardowa to 200cm ale przęsła są wykonywane na dowolnie wybraną szerokość wedle projektu i potrzeb klienta.

Ogrodzenie ukazane na zdjęciach malowane jest dwukrotnie na kolor "Winchester" za pomocą lakierobejcy i pędzla, gdyż tylko taki sposób zapewnia wieloletnią trwałość i nieodzowny charakter. Wybór koloru pozostawiamy naszym Klientom, którzy mogą wybrać dowolną lakierobejcę. Kolorystyka elementów betonowych również jest dowolna. Mamy do wyboru setki odcieni i kolorów. Na zdjęciu zaprezentowano estetyczne ogrodzenie w kolorze grafitowym-matowym. Można również wykonać ogrodzenie w kolorach szklistych/błyszczących.

Przejrzystość ogrodzenia regulujemy gęstością drewna. Jeżeli dokładamy lub odejmujemy poziomych wypełnień, to zmienia nam się przejrzystość. Propozycja widoczna na zdjęciu składa się z 7 poziomych wypełnień wykonanych z modrzewia. Szczeliny między drewnem wynoszą około 7 cm. Ogrodzenia drewniane to nie tylko bezpieczeństwo, ale także ozdoba ogrodu.
odległość desek modrzewiowych w płocie drewnianym

Poniższe zdjęcie przedstawia komplet, w skład którego wchodzą ogrodzenia drewniane z osobną furtką oraz bramą przesuwną. Brama wyposażona jest w automat CAME a furtka w zamek z elektromagnesem oraz cały system otwierania za pomocą wideodomofonu. Produkujemy również bramy skrzydłowe. Całość zawsze dostosowujemy wymiarami do potrzeb klienta. Bramy i furtki spawane są z polskie stali najwyższej jakości, a następnie ocynkowane i malowane proszkowo.
ogrodzenie z furtką i bramą przesuwną

Ogrodzenia drewniane cechuje niewielka cena w porównaniu do innych rozwiązań w dziedzinie grodzenia frontów posesji. Nowoczesne ogrodzenie betonowo-drewniane doskonale podkreśla zarówno klasyczny jak i ekskluzywny styl domu. Doskonale sprawdzi się jako ogrodzenie boczne między sąsiadami, gdzie będzie można wyregulować przejrzystość ogrodzenia.

Montaż ogrodzeń betonowo-drewnianych

Wykonujemy niedrogi i szybki montaż ogrodzenia na terenie całego Kraju. Kompletne ogrodzenie montowane jest zazwyczaj w ciągu jednego lub dwóch dni.

Klient może zamówić ogrodzenie z nowej kolekcji "Ogbet Concrete Wood Products" w wersji:

 • kompletne ogrodzenie drewniano-betonowe wraz z dwukrotnym malowaniem drewna oraz malowaniem elementów betonowych,
 • kompletne ogrodzenie drewniano-betonowe  wraz z dwukrotnym malowaniem drewna, z naturalnym kolorem elementów-betonowych (bez malowania elementów betonowych, które pozostaną w naturalnym kolorze szarym, a pomalować je będzie można w przyszłości po montażu),
 • kompletne ogrodzenie drewniano betonowe, naturalne/niemalowane (bez malowania elementów betonowych oraz elementów drewnianych gdzie elementy te będzie można pomalować w przyszłości po montażu ogrodzenia),

Nasze produkty doskonale sprawdzą się przy grodzeniu frontów posesji

Ogrodzenia betonowo-drewniane - cena

Cena kompletnego ogrodzenia drewniano betonowego ( wszystkie elementy gotowe do montażu ) z nowej kolekcji " Ogbet Concrete Wood Products " wynosi  od 350 zł netto - 1mb. 

( każdą wyceną wykonujemy indywidualnie dla danego klienta. Jest ona uzależniona od ilości metrażu, rodzaju drewna, kolorystyki, wyboru wzoru płyty i rozstawu szczelin desek, jaką w danej wersji chce skomponować klient oraz od zamówionego montażu. Dlatego by uzyskać dokładną wycenę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail gdzie wycenimy Państwa zamówienie i wybraną przez państwa wersje "Ogbet Concrete Wood Product") 


Wewnętrzna część ogrodzenia Drewniano-Betonowego, dwustronnego. 
ogrodzenie drewniano-betonowe od wewnątrz


Ogrodzenia drewniane z betonowym murkiem i słupkami - widok od strony posesji
ogrodzenie drewniane z betonowym murkiem


Wewnętrzna część ogrodzenia Drewniano-Betonowego, dwustronnego. ogrodzenie drewniane


Brama przesuwna i furtka.
brama drewnianaPrzęsła drewniane stanowią doskonały komplet z ozdobnymi słupkami i dużym wyborem dolnych płyt. Prowadzimy sprzedaż sztachet ozdobnych jak i produkowanych przez nas gotowych przęseł z drewna. Doświadczenie w branży drzewnej w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem i odpowiednio dobraną kadrą pracowników, pozwala nam na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu. Precyzyjne wykonanie naszych wyrobów zadowala najbardziej wymagających klientów. Sztachety wykonujemy tylko z sezonowanego, dobrze wysuszonego drewna świerkowego co daje pewność, że po odpowiedniej konserwacji nie będą się krzywić ani pękać na płocie, lakier nie będzie posiadał odprysków, a płot drewniany będzie długo wyglądał jak nowy. Posiadamy sprawdzonych dostawców, którzy zaopatrują nas tylko w surowiec spełniający najwyższe kryteria, starannie sortujemy i odpowiednio przygotowujemy deski tak, aby w procesie obróbki na nowoczesnych maszynach wydobyć z nich doskonałość i precyzję.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia produkowanych przez przedsiębiorstwo OGBET ogrodzeń drewnianych. Płoty to idealne rozwiązanie dla frontowych ogrodzeń, które nadają posesji elegancki, ciepły i nowoczesny wygląd. Ostatnio dużą popularnością cieszą się ogrodzenia drewniane z poziomym ułożeniem drewna. Stosujemy najwyższej jakości drewno modrzewiowe lub olchowe. Wszystkie elementy ogrodzenia lub bram wykonujemy ręcznie. Drewno zabezpieczamy i malujemy na dowolny kolor wysokiej klasy lakierobejcami. Każde ogrodzenie wykonywane jest na indywidualne zamówienie, gdzie możemy dostosować szerokość szczelin między drewnianym wypełnieniem (przejrzystość ogrodzenia). Często nasi klienci wybierają ogrodzenia pełne. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o padanie mb ogrodzenia. Telefonicznie lub drogą e-mail dokładnie wycenimy poszczególne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia drewnianego? Poniżej najważniejsze aspekty, które zapewniają wysoką klasę, wytrzymałość oraz trwałość.

1. Rodzaj drewna - MODRZEW.  Popularne sztachety świerkowe czy sosnowe charakteryzuje niska jakość i trwałość.  Tylko drewno modrzewiowe gwarantuje produkt najwyższej klasy.  Zawsze wybieraj wyroby wykonane z modrzewia.

2. Powłoka ochronna.  Lakierobejca to konieczność w zabezpieczaniu drewna.  Nie pozwól, by twoje ogrodzenie drewniane było malowane impregnatem itp. Tylko lakierobejca doskonale zabezpiecza drewno, nadając mu żywy i pięknie wyglądający kolor.

3. Sposób malowania. Drewno powinno być malowane ręcznie za pomocą pędzla. Dokładne wcieranie lakierobejcy pędzlem gwarantuje wysoką wchłanialność środka w materiał. Każdy element powinien być malowany minimum 2 razy. Upewnij się że twoje ogrodzenie jest malowane ręcznie, podwójną warstwą.

4. Bez metalowych ram czy okuć - Nasze ogrodzenia wykonane są w całości z drzewa modrzewiowego. Nie stosujemy do nich stalowych ram czy okuć. Zastosowanie jedynie elementów drewnianych przy łączeniu gwarantuje długą wytrzymałość. Stosujemy zasadę, aby całe przęsło (wypełnienie) było składane tylko za pomocą drewna. Drewniane elementy płotów najlepiej łączą się z drewnem. Świetnie komponują się w jedną całość, nadając wyjątkowy wygląd ogrodu. W naszym przedsiębiorstwie wszystkie drewniane przęsła skręcane są ręcznie.

W celu uzyskania indywidualnej wyceny i ewentualnego projektu prosimy skontaktować się z naszym biurem. Projektant zajmujący się realizacją wykona dla Państwa kompleksową wycenę. Zachęcamy do obejrzenia naszego katalogu, porównania produktów i wyboru wymarzonego ogrodzenia.

ceny podane na stronie są cenami netto. 

Wykonujemy gotowe przęsła ze sztachetami przystosowane do montażu przy słupkach betonowych.