OGRODZENIA DREWNIANE

Ogrodzenia drewniane i sztachety

Przęsła drewniane stanową doskonały komplet z ozdobnymi słupami i dużym wyborem dolnych płyt. Prowadzimy sprzedaż sztachet ozdobnych jak i produkowanych przez nas gotowych przęseł z drewna. Doświadczenie w branży drzewnej w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem i odpowiednio dobraną kadrą pracowników, pozwala nam na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu. Precyzyjne wykonanie naszych wyrobów zadowala najbardziej wymagających klientów. Sztachety wykonujemy tylko z sezonowanego, dobrze wysuszonego drewna świerkowego co daje pewność, że po odpowiedniej konserwacji sztacheta nie będzie krzywić się ani pękać na płocie, lakier nie będzie posiadał odprysków, płot będzie długo wyglądał jak nowy. Posiadamy sprawdzonych dostawców, którzy zaopatrują nas tylko w surowiec spełniający najwyższe kryteria, starannie sortujemy i odpowiednio przygotowujemy deski tak, aby w procesie obróbki na nowoczesnych maszynach wydobyć z nich doskonałość i precyzję.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia produkowanych przez przedsiębiorstwo OGBET ogrodzeń drewnianych. To idealne rozwiązanie dla frontowych ogrodzeń które nadają posesji elegancki, ciepły i nowoczesny wygląd. Ostatnio dużą popularnością cieszą się ogrodzenia z poziomym ułożeniem drewna.  Stosujemy najwyższej jakości drewno modrzewiowe lub olchowe. Wszystkie drewniane elementy ogrodzenia lub bram wykonujemy ręcznie. Drewno zabezpieczamy i malujemy na dowolny kolor wysokiej klasy lakierobejcami.  Każde ogrodzenie drewniane wykonywane jest na indywidualne zamówienie, gdzie możemy dostosować szerokość szczelin miedzy drewnianym wypełnieniem  ( przejrzystość ogrodzenia ). Często nasi klienci wybierają ogrodzenia pełne. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o padanie mb ogrodzenia. Telefonicznie lub drogą e-mail dokładnie wycenimy poszczególne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia drewnianego? Poniżej najważniejsze aspekty które zapewniają wysoką klasę ogrodzenia drewnianego i jego wytrzymałość oraz trwałość.

1. Rodzaj drewna - MODRZEW.  Popularne sztachety świerkowe czy sosnowe charakteryzuje niska jakość i trwałość.  Tylko drewno modrzewiowe gwarantuje produkt najwyższej klasy.  Zawsze wybieraj wyroby wykonane z modrzewia.

2. Powłoka ochronna.  Lakierobejca to konieczność w zabezpieczaniu drewna.  Nie pozwól by twoje ogrodzenie było malowane impregnatem itp. Tylko lakierobejca doskonale zabezpiecza drewno nadając mu żywy i pięknie wyglądający kolor.

3. Sposób malowania. Drewno powinno być malowane ręcznie za pomocą pędzla. Dokładne wcieranie lakierobejcy pędzlem gwarantuje wysoką wchłanialność środka w materiał.  Każdy element drewniany powinien być malowany minimum 2 razy. Upewnij się że twoje ogrodzenie jest malowane ręcznie , podwójną warstwą.

4. Nasze ogrodzenia wykonane są w całości z drzewa modrzewiowego. Nie stosujemy do nich stalowych ram czy okuć.  Tylko całkowite wykonanie drewniane bez stosowania stal gwarantuje długą wytrzymałość i doskonałe przyleganie drewna. Stosujemy zasadę by całe drewniane przęsło ( wypełnienie ) było składane tylko za pomocą drewna. Drewniane elementy najlepiej łączą się z drewnem.Świetnie komponują się w jedną całość nadając wyjątkowy wygląd.  W naszym przedsiębiorstwie wszystkie przęsła z drzewa skręcane są ręcznie.

Cena ogrodzenia - kompletne ogrodzenie wraz z dolna płytą, słupkami i wypełnieniem drewnianym, pomalowanym w dowolnym kolorze lakierobejcy.  Drzewo modrzew. Możliwość negocjacji cen. Wykonujemy każdą wysokość.

słupek standard
wys 125cm - 189 zł 1mb
wys 150cm - 199 zł 1mb
wys 175cm - 205 zł 1mb
wys 200cm - 219 zł 1mb

słupek ozdobny
wys 125cm - 199 zł 1mb
wys 150cm - 209 zł 1mb
wys 175cm - 219 zł 1mb
wys 200cm - 229 zł 1mb

słupek szeroki ozdobny
wys 150cm - 209 zł 1mb
wys 175cm - 219 zł 1mb
wys 200cm - 229 zł 1mb

W celu uzyskania indywidualnej wyceny i ewentualnego projektu prosimy skontaktować się z naszym biurem. Projektant zajmujący się realizacją ogrodzeń drewnianych wykona dla Państwa kompleksową wycenę. 

Wykonujemy gotowe przęsła ze sztachetami przystosowane do montażu przy słupkach betonowych.

Poniżej prezentujemy przykładowe propozycje gotowych przęseł drewnianych jakiem można wykonać z dostępnych sztachet. Słupki, podmurówki ( dolna płyta) są dostępne w dowolnej fakturze np.: łupanka, piaskowiec, cegiełka (na zdjęciach). Posiadamy słupki ozdobne szerokości 14cmm i 26 cm ( na zdjęciu) o dowolnej wysokości i wzorze.
Sztachetki wykorzystujemy do zabudowy bram i furtek jak również poręczy i balustradach w schodach i balkonach.