OGRODZENIA BETONOWO-DREWNIANE

OGRODZENIA DREWNIANO BETONOWE - Nowa kolekcja "Ogbet Concrete Wood Products"

Ogbet Concrete Wood Productsogrodzenia drewniane z betonowymi słupkami

Nowa kolekcja ogrodzeń drewniano betonowych "Ogbet Concrete Wood Products". Ogrodzenia betonowo-drewniane z nowej kolekcji są projektowane i finalnie produkowane wyłącznie w naszym przedsiębiorstwie.

 • ogrodzenia są dwustronne ( można stosować również między sąsiadami )
 • część drewniana produkowana jest wyłącznie z drewna modrzewiowego
 • część betonowa stanowi unikatową strukturę bloczka łupanego
 • drewno w kolorze " Winchester " malowane jest dwukrotnie i tylko ręcznie 
 • beton w kolorze grafit ( kolor nakładany jest warstwowo )
 • w komplecie możliwość zamawiania bram i furtek
 • możliwość regulacji szczelin ( przejrzystości ogrodzenia ) między drewnem

Ogrodzenia z nowej kolekcji ogrodzeń drewniano betonowych " Ogbet Concrete Wood Products " są dwustronne. Ich dolne masywne płyty oraz piękne wyglądające słupy posiadają wzór ze wszystkich stron ogrodzenia. Wzór bloczka łupanego podkreśla elegancką dusze kolekcji nawiązując do najmodniejszych ostatnio ogrodzeń wykonywanych z bloczka łupanego.

Modrzew to drzewo najwyższej jakości i najlepiej nadające się do produkcji elementów na ogrodzenia drewniane . Dlatego nasze przedsiębiorstwo produkuje wyłącznie przęsła / ogrodzenia z drewna modrzewiowego. Zanim powstanie gotowe przęsło ogrodzeniowe drewno jest obrabiane, malowane a na końcu skręcane. Wszystkie te prace wykonujemy ręcznie pod zamówienie dla danego klienta. Dzięki temu ogrodzenie drewniane ma niespotykany wygląd i każde jest niepowtarzalne.

Ogrodzenia drewniane z elementami betonowymi projektujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb Klienta.

Zamawiając u nas ogrodzenia betonowo-drewniane możesz wybrać:

 • kolor drewna 
 • kolor elementów betonowych
 • wysokość ogrodzenia (wysokość dolnej podmurówki i części drewnianej) 
 • przejrzystość ogrodzenia (odległość między elementami drewnianymi)ogrodzenia drewniane z betonowym murkiem i słupkami

Przedstawione na zdjęciach ogrodzenie drewniano-betonowe z nowej kolekcji " Ogbet Concrete Wood Products " ma wysokość około 200cm. Składa się dolnego murku ozdobnego o wysokości 75cm. Część drewniana ma 125cm wysokości. Na zdjęciach ogrodzenie ma przęsła szerokości zarówno 200cm jak i 120cm. Szerokość przęseł standardowa to 200cm ale przęsła są wykonywane na dowolnie wybraną szerokość wedle projektu i potrzeb klienta.

Ogrodzenie na zdjęcia malowane jest dwukrotnie na kolor " Winchester " za pomocą lakierobejcy i pędzla gdyż tylko taki sposób zapewnia wieloletnią trwałość i nieodzowny charakter. Wybór koloru pozostawiamy naszym Klientom, którzy mogą wybrać dowolną lakierobejcę. Kolorystyka elementów betonowych również jest dowolna.Mamy do wyboru setki odcieni i kolorów. Na zdjęciu zaprezentowano ogrodzenie w kolorze grafitowym-matowym. Można również wykonać ogrodzenie w kolorach szklistych/błyszczących.

Przejrzystość ogrodzenia regulujemy gęstością drewna. Jeżeli dokładamy lub odejmujemy poziomych wypełnień to zmienia nam się przejrzystość. Propozycja widoczna na zdjęciu składa się z 7 poziomych wypełnień wykonanych z modrzewia. Szczeliny między drewnem wynoszą około 7 cm.
odległość desek modrzewiowych w płocie drewnianym

Poniższe zdjęcie przedstawia komplet ogrodzenia z osobną furtką oraz bramą przesuwną. Brama wyposażona jest w automat CAME a furtka w zamek z elektromagnesem oraz cały system otwierania za pomocą wideodomofonu. Produkujemy również bramy skrzydłowe. Całość zawsze dostosowujemy wymiarami do potrzeb klienta. Bramy i furtki spawane są z polskie stali najwyższej jakości a następnie ocynkowane i malowane proszkowo.
ogrodzenie z furtką i bramą przesuwną

Ogrodzenia cechuje niewielka cena w porównaniu do innych rozwiązań w dziedzinie grodzenia frontów posesji. Nowoczesne ogrodzenie betonowo-drewniane doskonale podkreśla zarówno klasyczny jak i ekskluzywny styl domu. Doskonale sprawdzi się jako ogrodzenie boczne między sąsiadami gdzie będzie można wyregulować przejrzystość ogrodzenia.

Montaż ogrodzeń betonowo-drewnianych

Wykonujemy niedrogi i szybki montaż ogrodzenia na terenie całego Kraju. Kompletne ogrodzenie montowane jest zazwyczaj w ciągu jednego-dwóch dni.

Klient może zamówić ogrodzenie z nowej kolekcji " Ogbet Concrete Wood Products " w wersji:

 • kompletne ogrodzenie drewniano-betonowe wraz z dwukrotnym malowaniem drewna oraz malowaniem elementów betonowych
 • kompletne ogrodzenie drewniano-betonowe  wraz z dwukrotnym malowaniem drewna , z naturalnym kolorem elementów-betonowych ( bez malowania elementów betonowych które pozostaną w naturalnym kolorze szarym a pomalować je będzie można w przyszłości po montażu )
 • kompletne ogrodzenie drewniano betonowe, naturalne/niemalowane ( bez malowania elementów betonowych oraz elementów drewnianych gdzie elementy te będzie można pomalować w przyszłości po montażu ogrodzenia )

Nasze produkty doskonale sprawdzą się przy grodzeniu frontów posesji

Ogrodzenia betonowo-drewniane - Cena

Cena kompletnego ogrodzenia drewniano betonowego ( wszystkie elementy gotowe do montażu ) z nowej kolekcji " Ogbet Concrete Wood Products " wynosi  od 350 zł netto - 1mb. 

( każdą wyceną wykonujemy indywidualnie dla danego klienta. Jest ona uzależniona od ilości metrażu, rodzaju drewna, kolorystyki, wyboru wzoru płyty i rozstawu szczelin desek , jaką w danej wersji chce skomponować klient oraz od zamówionego montażu. Dlatego by uzyskać dokładną wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mail gdzie wycenimy Państwa zamówienie i wybraną przez państwa wersje" Ogbet Concrete Wood Product  ) 


Wewnętrzna część ogrodzenia Drewniano-Betonowego, dwustronnego. 
ogrodzenie drewniano-betonowe od wewnątrz


Ogrodzenia drewniane z betonowym murkiem i słupkami - widok od strony posesji
ogrodzenie drewniane z betonowym murkiem


Wewnętrzna część ogrodzenia Drewniano-Betonowego, dwustronnego. ogrodzenie drewniane


Brama przesuwna i furtka.
brama drewnianaPrzęsła drewniane stanowią doskonały komplet z ozdobnymi słupkami i dużym wyborem dolnych płyt. Prowadzimy sprzedaż sztachet ozdobnych jak i produkowanych przez nas gotowych przęseł z drewna. Doświadczenie w branży drzewnej w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem i odpowiednio dobraną kadrą pracowników, pozwala nam na osiągnięcie najwyższej jakości wyrobu. Precyzyjne wykonanie naszych wyrobów zadowala najbardziej wymagających klientów. Sztachety wykonujemy tylko z sezonowanego, dobrze wysuszonego drewna świerkowego co daje pewność, że po odpowiedniej konserwacji nie będą się krzywić ani pękać na płocie, lakier nie będzie posiadał odprysków a płot drewniany będzie długo wyglądał jak nowy. Posiadamy sprawdzonych dostawców, którzy zaopatrują nas tylko w surowiec spełniający najwyższe kryteria, starannie sortujemy i odpowiednio przygotowujemy deski tak, aby w procesie obróbki na nowoczesnych maszynach wydobyć z nich doskonałość i precyzję.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia produkowanych przez przedsiębiorstwo OGBET ogrodzeń drewnianych. To idealne rozwiązanie dla frontowych ogrodzeń które nadają posesji elegancki, ciepły i nowoczesny wygląd. Ostatnio dużą popularnością cieszą się ogrodzenia drewniane z poziomym ułożeniem drewna. Stosujemy najwyższej jakości drewno modrzewiowe lub olchowe. Wszystkie elementy ogrodzenia lub bram wykonujemy ręcznie. Drewno zabezpieczamy i malujemy na dowolny kolor wysokiej klasy lakierobejcami. Każde ogrodzenie wykonywane jest na indywidualne zamówienie, gdzie możemy dostosować szerokość szczelin miedzy drewnianym wypełnieniem ( przejrzystość ogrodzenia ). Często nasi klienci wybierają ogrodzenia pełne. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o padanie mb ogrodzenia. Telefonicznie lub drogą e-mail dokładnie wycenimy poszczególne zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ogrodzenia drewnianego? Poniżej najważniejsze aspekty które zapewniają wysoką klasę, wytrzymałość oraz trwałość.

1. Rodzaj drewna - MODRZEW.  Popularne sztachety świerkowe czy sosnowe charakteryzuje niska jakość i trwałość.  Tylko drewno modrzewiowe gwarantuje produkt najwyższej klasy.  Zawsze wybieraj wyroby wykonane z modrzewia.

2. Powłoka ochronna.  Lakierobejca to konieczność w zabezpieczaniu drewna.  Nie pozwól by twoje ogrodzenie było malowane impregnatem itp. Tylko lakierobejca doskonale zabezpiecza drewno nadając mu żywy i pięknie wyglądający kolor.

3. Sposób malowania. Drewno powinno być malowane ręcznie za pomocą pędzla. Dokładne wcieranie lakierobejcy pędzlem gwarantuje wysoką wchłanialność środka w materiał. Każdy element powinien być malowany minimum 2 razy. Upewnij się że twoje ogrodzenie jest malowane ręcznie, podwójną warstwą.

4. Bez metalowych ram czy okuć - Nasze ogrodzenia wykonane są w całości z drzewa modrzewiowego. Nie stosujemy do nich stalowych ram czy okuć. Zastosowanie jedynie elementów drewnianych przy łączeniu gwarantuje długą wytrzymałość. Stosujemy zasadę aby całe przęsło ( wypełnienie ) było składane tylko za pomocą drewna. Drewniane elementy najlepiej łączą się z drewnem. Świetnie komponują się w jedną całość nadając wyjątkowy wygląd. W naszym przedsiębiorstwie wszystkie drewniane przęsła skręcane są ręcznie.

W celu uzyskania indywidualnej wyceny i ewentualnego projektu prosimy skontaktować się z naszym biurem. Projektant zajmujący się realizacją wykona dla Państwa kompleksową wycenę.

ceny podane na stronie są cenami netto. 

Wykonujemy gotowe przęsła ze sztachetami przystosowane do montażu przy słupkach betonowych.