JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zobacz jakie to proste!

UWAGA - POSIADAMY OSTATNIE WOLNE TERMINY NA 2019 ROK

W związku ze zbliżającym się zimowym okresem budowlanym pragniemy zaprosić klientów indywidualnych oraz firmy do rezerwacji ostatnich wolnych terminów na dostawy lub montaż ogrodzenia na listopad oraz pierwszą połowę grudnia 2019. Umożliwi to odpowiednio wczesną realizację, zarezerwowanie terminu oraz zagwarantuje zrealizowanie zamówienia po obecnych, niższych cenach. Warto zdążyć z instalacją ogrodzenia przed zimą.

 

Aby ułatwić Państwu skorzystanie z naszej oferty, Firma Ogbet umożliwia dokonanie zamówienia na 3 sposoby, dzięki czemu nasi klienci zaoszczędzą koszta swoich inwestycji. Działając na terenie całego kraju, jak i za granicą, umożliwiamy kontakt, doradztwo i możliwość złożenia zamówienia bez wychodzenia z domu.

1. Zamówienie TELEFONICZNE
Pod naszym numerem telefonu 513-800-602 lub 32 262 22 62 nasz konsultant odpowie na wszelkie Państwa pytania. Podczas rozmowy dokonamy szybkiej wyceny zamawianego towaru, dokładnie poinformujemy o terminie i formie transportu, czy prac budowlanych. Drogą telefoniczną dokonają Państwo szybkiego zamówienia, a fachowa konsultacja z naszym ekspertem pomoże doradzić i znaleźć odpowiedzi na każde z pytań od naszych klientów. Telefon czynny w godzinach od 8:00 do 21:00.

2. Zamówienie E-MAIL
Poczta elektroniczna to doskonałe rozwiązanie do dokładnego opisania swojej inwestycji, przesłania planów zagospodarowania i wielu innych zapytań, czy oczekiwań. Nasz e-mail ogbet-chmiel@tlen.pl jest do dyspozycji zainteresowanych. Odpowiemy na wszystkie pytania. Udzielimy profesjonalnej porady. Zachęcamy do przedstawienia nam swoich planów i ewentualnych problemów w zamierzonych inwestycjach . Podzielimy się z Państwem swoim doświadczeniem w tej dziedzinie budownictwa. Przy składaniu drogą e-mail zapytań, prosimy o podanie swojego numeru telefonu . Nasz konsultant w razie konieczności lub na życzenie klienta skontaktuje się z Państwem, by posłużyć pomocą lub usprawnić złożone zamówienie. Pilne zamówienia prosimy jednak kierować drogą telefoniczną.

3. Zamówienie W BIURZE FIRMY
Nasz sekretariat czynny jest od 8 do 16 od pon-pt oraz od 8 do 13 w soboty. Jeżeli dojazd do biura firmy nie stanowi większej odległości i problemu zapraszamy do naszego działu sprzedaży. W oddziale naszej firmy, która mieści się w Dąbrowie Górniczej na ul. Laski 205 postaramy się sprostać potrzebom klientów i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Idealna lokalizacja przy trasach Warszawa- Bielsko i Katowice-Kraków, tuż przy Hucie Katowice pozwoli łatwo trafić do firmy. Więcej szczegółów wraz z mapką dojazdu w zakładce "Kontakt". Zarówno ogrodzenia jak i wykonanie usługi montażu ogrodzenia opodatkowane są podatkiem 23% VAT, który należy doliczyć do cen z cennika. 

Zamówienie można złożyć telefonicznie lub drogą e-mail bez wpłacania zadatku.
Realizujemy zamówienia w całym kraju dowożąc towar i wykonując usługę profesjonalnego montażu.

Teraz OGBET tworzy proste zasady dla swoich klientów !!!

  • - Wszystkie wzory w identycznych cenach
  • - Nie pobieramy zaliczek
  • - Płatność regulowana jest po dostawie
  • - Montaż w najniższych cenach
  • - Możliwość darmowego transportu na terenie kraju
  • - Ręczny rozładunek ogrodzenia z wniesieniem towaru na posesję
  • - Szybko, telefonicznie wycenimy Państwa towar
  • - Zamówienie złożysz telefonicznie bądź drogą e-mail bez wychodzenia z domu

Działamy na terenie całej Polski dając możliwość nabycia solidnego ogrodzenia po najniższej cenie w kraju!