JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

Zobacz jakie to proste!

Aby ułatwić Państwu skorzystanie z naszej oferty, Firma Ogbet umożliwia dokonanie zamówienia na 3 sposoby, dzięki czemu nasi klienci zaoszczędzą koszta swoich inwestycji. Działając na terenie całego kraju, jak i za granicą, umożliwiamy kontakt, doradztwo i możliwość złożenia zamówienia bez wychodzenia z domu.

1. Zamówienie TELEFONICZNE
Pod naszym numerem telefonu 513-800-602 lub 32 262 22 62 nasz konsultant odpowie na wszelkie Państwa pytania. Podczas rozmowy dokonamy szybkiej wyceny zamawianego towaru, dokładnie poinformujemy o terminie i formie transportu, czy prac budowlanych. Drogą telefoniczną dokonają Państwo szybkiego zamówienia, a fachowa konsultacja z naszym ekspertem pomoże doradzić i znaleźć odpowiedzi na każde z pytań od naszych klientów. Telefon czynny w godzinach od 8:00 do 21:00.

2. Zamówienie E-MAIL
Poczta elektroniczna to doskonałe rozwiązanie do dokładnego opisania swojej inwestycji, przesłania planów zagospodarowania i wielu innych zapytań, czy oczekiwań. Nasz e-mail ogbet-chmiel@tlen.pl jest do dyspozycji zainteresowanych. Odpowiemy na wszystkie pytania. Udzielimy profesjonalnej porady. Zachęcamy do przedstawienia nam swoich planów i ewentualnych problemów w zamierzonych inwestycjach . Podzielimy się z Państwem swoim doświadczeniem w tej dziedzinie budownictwa. Przy składaniu drogą e-mail zapytań, prosimy o podanie swojego numeru telefonu . Nasz konsultant w razie konieczności lub na życzenie klienta skontaktuje się z Państwem, by posłużyć pomocą lub usprawnić złożone zamówienie. Pilne zamówienia prosimy jednak kierować drogą telefoniczną.

3. Zamówienie W BIURZE FIRMY
Nasz sekretariat czynny jest od 8 do 16 od pon-pt oraz od 8 do 13 w soboty. Jeżeli dojazd do biura firmy nie stanowi większej odległości i problemu zapraszamy do naszego działu sprzedaży. W oddziale naszej firmy, która mieści się w Dąbrowie Górniczej na ul. Laski 205 postaramy się sprostać potrzebom klientów i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Idealna lokalizacja przy trasach Warszawa- Bielsko i Katowice-Kraków, tuż przy Hucie Katowice pozwoli łatwo trafić do firmy. Kliknij >>tutaj<< aby otrzymać mapkę dojazdu do firmy. Zarówno ogrodzenia jak i wykonanie usługi montażu ogrodzenia opodatkowane są podatkiem 23% VAT, który należy doliczyć do podawany cen. 

CENNIK - Informacja.

UWAGA: Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku ceny przęseł ogrodzeń betonowych, cennik ogrodzeń panelowych lub cennik pozostałego asortymentu ulegają częstym zmianą. Dlatego zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny w celu uzyskania informacji dotyczących aktualnych cen.

Zamówienie można złożyć telefonicznie lub drogą e-mail bez wpłacania zadatku.
Realizujemy zamówienia w całym kraju dowożąc towar i wykonując usługę profesjonalnego montażu.

Teraz OGBET tworzy proste zasady dla swoich klientów !!!

  • - Wszystkie wzory w identycznych cenach
  • - Nie pobieramy zaliczek
  • - Płatność regulowana jest po dostawie
  • - Montaż w najniższych cenach
  • - Możliwość darmowego transportu na terenie kraju
  • - Ręczny rozładunek ogrodzenia z wniesieniem towaru na posesję
  • - Szybko, telefonicznie wycenimy Państwa towar
  • - Zamówienie złożysz telefonicznie bądź drogą e-mail bez wychodzenia z domu

Działamy na terenie całej Polski dając możliwość nabycia solidnego ogrodzenia po najniższej cenie w kraju!

Powyższe zasady i zamówienia bez zaliczki obowiązują tylko klientów z realizacją na terenie Polski. Wszystkie zamówienia zagraniczne realizowane są po przedpłacie.