MONTAŻ OGRODZEŃ

Przedsiębiorstwo OGBET świadczy usługi montażu ogrodzeń betonowych, panelowych oraz siatkowych, wykonywaniu murków oporowych, montażu bram i furtek, rozbiórce starych ogrodzeń i płotów. Przy zakupie naszych towarów stosujemy dodatkowy rabat na ich zamontowanie.

MONTAŻ OGRODZEŃ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Prace montażowe prowadzimy na terenie całego kraju jak również za granicą. Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi brygadami, które specjalizują się w pracach związanych z wszelkimi formami grodzenia. Obszarem na którym można skorzystać z naszych usług jest:

 • woj. dolnośląskie
 • woj. kujawsko-pomorskie
 • woj. lubelskie
 • woj. lubuskie
 • woj. łódzkie
 • woj. małopolskie
 • woj. mazowieckie
 • woj. opolskie
 • woj. podkarpackie
 • woj. podlaskie
 • woj. pomorskie
 • woj. śląskie
 • woj. świętokrzyskie
 • woj. warmińsko-mazurskie
 • woj. wielkopolskie
 • woj. zachodniopomorskie

Na Państwa życzenie dojeżdżamy bezpłatnie do naszych klientów w celu pomiarów terenu i udzielenia fachowych porad. Zamówienia oględzin przyjmujemy telefonicznie lub w oddziale naszej firmy.

UWAGA! Istnieje możliwość zamówienia montażu ogrodzeń z naszym dowozem piasku oraz cementu do zabetonowania słupków.

WYCENA PRZEZ TELEFON

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, podczas którego szybko wycenimy montaż ogrodzenia panelowego, betonowego czy drewnianego. Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 21.00.

W zakładce referencje prezentujemy wybrane listy referencyjne od dużych przedsiębiorstw dla których wykonywaliśmy prace budowlane z naszych materiałów.

Akcesoria budowlane, do montażu

INFORMACJE DLA KLIENTÓW

 

1. Zamówiony, ręczny rozładunek towaru z auta odbywa się zawsze do 10m od pojazdu. W razie potrzeby składowania ogrodzenia w dalszej odległości od samochodu, prosimy o podanie tej informacji w czasie składania zamówienia.

2. Każdy klient składający zamówienie na montaż ogrodzenia betonowego, panelowego czy drewnianego, zobowiązany jest do udzielenia szczegółowych informacji dotyczących wjazdu oraz dojazdu do posesji.

3. Każdy klient zamawiający montaż ogrodzenia, zobowiązany jest zapewnić dostęp do wody czy prądu. Brak tych mediów prosimy koniecznie zgłaszać w dniu składania zamówienia.

4. Przedsiębiorstwo Ogbet nie wykonuje żadnych pomiarów geodezyjnych dotyczących granic czy zagospodarowania terenu, a ewentualny montaż ogrodzenia odbywa się wedle wskazań klienta.

5. Przedsiębiorstwo Ogbet nie dokonuje oszacowań klasy gruntu, przepływu wód gruntowych itp. oraz nie ponosi odpowiedzialności za poprawność terenu wskazanego jako miejsce montażu ogrodzenia, również pod względem poprawności podłoża do wykonania budowy.

Przedsiębiorstwo Ogbet nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie czynnika mogące wpłynąć na poprawność zamontowanego ogrodzenia takie jak : wody gruntowe, wody opadowe, grząski teren, źle przygotowane podłoże przez zamawiającego, czynniki atmosferyczne, czynniki mechaniczne,  celowe oddziaływanie człowieka na elementy ogrodzenia itp

6. Każdy klient samodzielnie dokonuje wyboru wysokości ogrodzenia oraz środków użytych do montażu takich jak cement piach czy beton. Montaż ogrodzenia odbywa się tylko z materiału ( elementów ogrodzenia ) który został zakupiony przez zamawiającego i jest jego własnością w dniu przystąpienia do montażu.

7. Dokonywanie jakichkolwiek samodzielnych prac, na zmontowanym przez naszą firmę ogrodzeniu oraz ingerencji w zmontowany płot jest niedozwolone i równe jest z natychmiastową utratą gwarancji.

8. Przedsiębiorstwo Ogbet zdecydowanie odradza używanie takich środków jak zaprawa cementowa, pianka montażowa, gładź gipsowa, kleje itp. do wszelkiego uszczelniania płyt w słupkach (wypełnianie szczelin w których osadzane są płyty w słupkach lub szczelin między płytami). Zastosowanie takiego wypełnienia jest równoznaczne z natychmiastową utratą gwarancji.

9. Malowanie, wycinanie, wiercenie itp. w ogrodzeniu, jeśli jest konieczne, powinno być przeprowadzane tylko przez montażystów dokonujących montażu ogrodzenia.

10. W razie utrudnień oraz wątpliwości w planowanych przez Państwa inwestycjach dotyczących ogrodzenia, zawsze mogą Państwo liczyć na darmowe oględziny terenu i porady ze strony przedsiębiorstwa Ogbet, które możemy wykonać przed złożeniem zamówienia.

11. W razie pytań i porad prosimy o kontakt e-mailowy, gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się z wyżej wymienionymi warunkami montażu ogrodzeń i ich akceptacją przed złożeniem zamówienia.